ניקיון בניין משרדים

כשאתה חוזר מהעבודה והבית נקי ומסודר, אתה מיד מרגיש טוב יותר. הקפדה על ניקיון וסדר מינימאלי בביתך הוא אחד הגורמים שמשפיעים ישירות על תחושה נעימה ונינוחה. לא פחות חשוב אתה רוצה שגם מקום העבודה שלך והמשרד שלך יהיו עם חזות נקייה ומזמינה.

מחקרים מוכיחים כי כרטיס הביקור הראשון של עסקים הוא  מראה מצוחצח, מסודר ונקי של המשרד הוא זה שיוצר רושם ראשוני חיובי על לקוח – כך תצליחו לסגור יותר עסקאות ולהביא את הארגון להצלחה עסקית. כל זה רק בזכות הבנת החשיבות שיש בשמירה על תדמית חיצונית יוקרתית ונקייה.

ניקיון בניין דורש טיפול במספר מטלות ניקוי שונות, ומשתנה מבניין לבניין. שלא כמו ניקיון בניין פרטי, ניקיון בנייני משרדים, כמו למשל ניקיון משרדים לשגרירות, ניקיון משרד ממשלתי או בניין משרדים אחר, דורש טיפול ייחודי ומענה לריבוי דרישות. כל משרד, לא משנה באיזה סדר גודל, מאכלס עובדים רבים ולעתים אף משמש לקבלת קהל באופן שוטף.

שירותי ניקיון למשרד

אנו דואגים לשבת עם לקוחותינו ולבנות ביחד חבילת ניקיון שתתאים לך באופן אישי ותיתן מענה מלא לצרכי הבניין. מגוון שירותי הניקיון שניתנים לבחירת הלקוח כוללים- ניקיון משרדים, ניקיון שירותים (כולל חידוש מלאי של סבון ונייר) ניקיון הלובי, שטיפה של חדר מדרגות, ניקיון מעלית, ניקיון חדר אשפה וסריקה של סביבת הכניסה.

אנו משתמשים בחומרים איכותיים ומבצעים גם עבודות פוליש לרצפה והברקה, כשכל ריצוף מקבל את סוגי הניקוי שמותאם לו, והעבודה מתבצעת בסטנדרטים הכי גבוהים ובצורה יסודית ומקצועית.

ניקיון בניין משרדים – מקצועיות, אמינות ואחריות

טיפול שוטף ותחזוקה של ניקיון הבניין דורשים הרבה משאבים וגוזלים זמן יקר מנציגי החברות שתחת תפקידם מוטלת גם האחריות בבחירת שירותי ניקיון המשרדים. על מנת להבטיח לעצמכם שקט נפשי ולדעת שיש מי שדואג לנושאים מסוג זה (שבד"כ זוכים לקבל טיפול אחרונים), צרו איתנו קשר ואנו נדאג לתת לכם את הפתרון המושלם עבור צרכי הבניין. אנו חברה מנוסה בתחום וביכולתנו לעמוד בניקיון בניינים של פרויקטים שלמים, כמו גם בבניינים בודדים כאשר ניקיון משרדים זו ההתמחות שלנו..

אחד היתרונות הבולטים כשנעזרים בחברת ניקיון בניינים הוא שבכל מצב בלתי צפוי שמתעורר יש מענה מיידי. במידה והמנקה שמגיע קבוע לעבוד לא התייצב ליום עבודתו עקב מחלה, אנו נדאג מיד לשלוח עובד אחר במקומו. צוות העובדים מקבל הכשרה והדרכה מקצועית ועובד תחת הסטנדרטים הגבוהים ביותר

כמות תנועת האנשים בבניין משרדים יכולה להגיע לאלפי צועדים שדורכים על הרצפה ביום. תהליך השחיקה והבלאי של הרצפה הופך להיות קצר ומהיר ולכן יש לחזור על הפוליש בתדירות גבוהה יותר. פעולת הפוליש גורמת למראה מבריק ומצוחצח של קומת הלובי והמשרדים ומשפיעה על תחושת המבקר או הלקוח אשר נכנס.

שימרו על בניינכם והיעזרו בחברת ניקיון מקצועית ומיומנת ותיהנו כל פעם מחדש כשתכנסו לבניין או כשתארחו לקוחות פוטנציאלים לפגישה במשרדכם.