חברת ניקיון משרדים בגבעתיים

אזורי תעשייה רבים צומחים ומתפתחים באזור המרכז. גבעתיים, כעיר מרכז ותיקה, נמצאת גם היא ברשימה ערי המרכז האטרקטיביות  ביותר לבעלי עסקים שונים. בנייני משרדים רבים נבנים באזור ובסמוך לגבעתים ונותנים מענה תעסוקתי לרבים מהתושבים שנהנים גם מעיר שקטה וירוקה וגם ממיקום קרוב לעבודה.

גבעתיים היא עיר השומרת על חזות נקייה ומקפידה לשמור על מראה חדשני ומהוקצע. גם בנייני המשרדים בעיר מכירים בצורך להשקיע בבניין מזמין נקי ומסודר.

משרד ששומר על רמת ניקיון גבוהה, זוכה מיד להכרה רצינית בקרב מבקרים ולקוחות המגיעים לפגישות. בנוסף, מחקרים רבים מוכחים כי השפעה זו נכרת באופן משמעותית גם על תפוקות העבודה והתחושה הכללי של העובדים.

אנו חברת "צלול", חברת שירותי ניקיון שמתמחה בניקיון משרדים. אנו ותיקים בתחום עם ניסיון של כ- 15 שנה. לקוחותינו פרוסים בכל הארץ וביניהם מצויים ארגונים וחברות גדולות ומוכרות. בעזרת צוות מקצועי שמוכשר ומודרך על ידינו אנו מספיקים ללקוחותינו שירות אדיב ותוצאות סופיות ברמה הכי מקצועית שיש.

שירותי ניקיון בגבעתיים

שירותי ניקיון משרדים בגבעתיים שאנו מציעים, כוללים בין היתר- שטיפת רצפות ושטיחים, ניקיון חלונות, שטיפת חדר המדרגות ניקיון המעליות, ניקיון השרותים (כולל מלאי של סבון ונייר) ושמירה על סדר וניקיון המטבחון. בנוסף אנו מקפידים להסיר אבק בצורה זהירה וקפדנית מציוד מיחשוב עדין.

אנו נשב יחד ונקבע את רשימת המטלות של משרדיכם ומתי כל פעילות כזו מתבצעת. פעם ביום, פעמיים ביום או פעם בשבוע, לדוגמא- טיפול בפילוש איכותי לרצפת המשרד יכולה להתבצע גם אחת לחודש. נקבע ביחד מהן השעות הכי נוחות עבורכם לנוכחות הצוות והאם יש צורך באיוש איש צוות אחד קבוע שישהה במשרד במהלך כל שעות העבודה.

לפני שאתם בוחרים חברת שירותי ניקיון משרדים בגבעתיים שימו לב שאתם שוכרים את שירותיה של חברה אמינה. קבלו חוות דעת ממשרדים נוספים בבניין ודאגו לחקור על טיב העבודה והשירות שאותה חברה מספקת.

אנו פה בשבילכם בכל עת ולכל שאלה. נציגים מטעמינו מחכים לכם באתר האינטרנט שלנו ומזמינים אתכם לצ'ט אישי שבו נכיר ונבין את צרכיכם, על מנת לתת לכם את המענה המתאים ביותר אישית למשרדכם.