חברת ניקיון משרדים בחולון

העיר חולון היא עיר אטרקטיבית מעצם היותה עיר מרכזית ובסמיכות לערי מרכז נוספות. אזור התעשייה בעיר חולון הוא מהותיקים שישנם והוא ממשיך ומתפתח משנה לשנה.

בניינים חדשים צומחים ומתחמים שלמים משנים את פניהם ומשלבים אזורי בילוי והנאה יחד עם עסקים, על מנת ליצור מראה חדש ומזמין לבעלי חברות המחפשים להשכיר משרדים באזור.

חולון מאפשרת מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה ומספקת לעובדים נוחות הגעה ושירותים שונים הסמוכים למקום העבודה. עקב ריבוי המשרדים, נוצרת תחרות גדולה בין נותני השירותים השונים, כגון שירותי ניקיון משרדי.

ניקיון משרדים בחולון

נופר שירותי ניקיון מציעים מגוון רחב של שירותי ניקיון ומקפידים על שירות אדיב ואמין. מאחורינו כ- 15 שנות ניסיון ואנו מתמחים במתן שירות איכותי ומקצועי לכל לקוחותינו. שירותי הניקיון שלנו כוללים בין היתר, ניקיון משרדים בחולון שכוללים שטיפת חדר המדרגות והמעליות, ניקיון השירותים והמטבח, ניקיון החלונות ושטיפת רצפות ושטיחים. בעזרת שימוש בחומרי ניקיון איכותיים אנו שומרים על כל ציוד המחשוב העדין שדורש הקפדה בעת הניקוי-לרבות מסכי מחשב, טלפונים חכמים, ומסכי פלזמות..

בפגישה עם נציג מטעמנו נערוך יחד רשימה של כל מטלות הניקיון הדרושות למשרדכם ונבנה ביחד חבילה המותאמת אישית לצרכי המשרד. נקבע את שעות הגעת הצוות ונדאג במידה הצורך, לאיש צוות קבוע שישהה בבניין במהלך כל שעות העבודה.

כמו כן, נחליט על כמות הפעמים שרצוי לבצע כל מטלה מהרשימה. לדוגמא, ניקיון השירותים שלוש פעמים ביום ניקיון המטבח פעמיים ושטיפת הרצפה פעם ביום. נופר שירותי ניקיון מציעה ללקוחותיה גם שירות פוליש מקצועי וחדשני ויעוץ בשירותי הדברה וריסוס שונים.

מלאכת הניקוי דורשת מיומנות ועמידה בסטנדרטים הכי גבוהים. על מנת לוודא כי בחרתם בחברת שירותי ניקיון אמינה המבטיחה תוצאות סופיות משביעות רצון, בדקו עם משרדים נוספים בבניינכם וקבלו חוות דעת על חברות הניקיון השונות.

אנו מבטיחים לכם כי תמצאו שחברת "נופר שירותי ניקיון" מובילה בתחום ובין לקוחותיה חברות גדולות ומוכרות. אל תתפתו ללכת אחרי הצעת המחיר הזולה ביותר, יתכן ותגלו כי זהו לא שיקול מוטעה בבחירת חברת הניקיון המתאימה. רוצים ליהנות משירות מקצועי ולעבוד בראש שקט? צרו איתנו קשר ותיווכחו בעצמכם.