חברת ניקיון משרדים בכפר סבא

אל תטעו, כפר סבא היא אחת הערים המרכזיות בכל הקשור לאפשרויות תעסוקה. מה שהופך אותה לאטרקטיבי בעיני התושבים החדשים הם בעיקר אזורי התעשייה והמסחר הגדלים מסביבה.

חברות גדולות וארגונים מובילים בוחרים למקם את משרדיהם ליד כפר סבא, מכיוון שזה מקצר את זמן ההגעה לעובדיהם ויוצר נגישות ונוחות למקום העבודה.

מלבד בנייני משרדים שנבנים בקצב מסחרר, ישנם גם מתחמי קניות ואוכל רבים שמציעים שירותים שונים לעובדים באזור ומאפשרים להם לטפל בסידורים והמטלות השונות בחייהם תוך כדי העבודה או מיד עם סיומה.

ניקיון משרדים בכפר סבא

חברות ניקיון רבות מנסות להציע שירותי ניקיון משרדים בכפר סבא לבעלי המשרדים, אם זה על ידי הפחתה משמעותית בעלויות או על ידי אופן מתן השירות. אצלנו ב "צלול" מבטיחים לכם מתן שירות אדיב ומקצועי ושביעות רצון מקסימאלית מהתוצאות הסופיות.

אנו חברה ותיקה בתחום המתמחה בשירותי ניקיון משרדיים כבר למעלה מ- 15 שנה. בעזרת צוות מקצועי ומיומן שהוכשר והודרך על ידינו אנו מספקים ללקוחותינו שירותי ניקיון בסטנדרטים הכי גבוהים ומזמינים אותם ליהנות ממשרד נקי ומסודר ולהיות בראש שקט בכל הנוגע למטלות הניקיון במשרדם.

בפגישה עם נציג מטעמנו נבין יחד את צרכי המשרד ואת מטלות הניקיון הדרושות. נקבע את תכיפות כל מטלה כגון- ניקיון שירותים פעמיים ביום, מטבחון ורצפה פעם ביום. נארוז את זה לחבילה המותאמת אישית למשרדכם ובשילוב הצעת מחיר הוגנת תזכו להרוויח גם משרד מוקפד ומזמין וגם שירות אדיב ומקצועי.

שירותי ניקיון

פנו אלינו ותנו לנו לטפל בכל הנושאים הקשורים לניקיון המשרד. שירותי הניקיון שאנו מספקים כוללים בין היתר- ניקיון חדר המדרגות והמעליות, שטיפת רצפות ושטיחים, ניקיון חלונות והסרת אבק מאמצעי מחשוב עדינים, כמו טלפון חכם, מסכי מחשב ופלזמות ועוד. בנוסף, תוכלו ליהנות משירות פוליש איכותי שיגרום למשרדכם למראה מבריק ויוקרתי. אנו מציעים להתייעץ עם נציגי השירות שלנו גם על שירותי ההדברה והריסוס שאנו מציעים.

על מנת לייעל את תהליך מתן השירות ולהקל על לקוחותינו במידה והם נתקלים בבעיה או אי שביעות רצון כל שהיא- בנינו עבורם אתר מתקדם הכולל גם צ'אט עם נציג מטעמינו, כך שבכל עת ניתן ליצור איתנו קשר ולהשמיע את חוות דעתכם.