חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה

פתח תקווה נחשבת ליעד מבוקש עבור חברות וארגונים רבים, כשבראשם חברות הייטק. מיקומה של פתח תקווה במרכז הארץ והסמיכות שלה לתל אביב ולאזורי תעשייה נוספים, עוררה עניין רב בקרב בעלי עסקים בנוגע להשכרת משרדים באזור.

השכרת משרדים בפתח תקווה מומלצת מאד לחברות שהלקוחות והעובדים שלהן מפוזרים בערים שונות ברחבי המרכז. אזורי התעשייה (מטלון ואריה) מספקים תנאים נוחים לבעלי המשרדים, מחירי נדל"ן אטרקטיביים ונגישות לדרכי התחבורה השונים.

אזורי התעשייה תוכננו בקפידה ועוצבו בסגנון חדשני ומזמין. לא בכדי בעלי משרדים רבים דואגים לשמור על חזות חיצונית ראויה ועל משרד נקי ומסודר.

ניקיון משרדים בפתח תקווה

אנו בחברת נופר שירותי ניקיון מציעים ניקיון משרדים בפתח תקווה –  שירותי ניקיון בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומבטיחים לכם שירות אדיב ואמין ותוצאות סופיות משביעות רצון ומתגמלות. אנו חברה המתמחה בשירותי ניקיון משרדים עם ותק של כ-15 שנה בתחום. יש לנו מערך פריסה ארצי ובין לקוחותינו נמנים ארגונים וחברות ידועות ומצליחות.

בפגישה אישית עם נציג מטעמנו נכיר את צרכי המשרד ומטלות הניקיון הדרושות. נבנה הצעה מותאמת אישית שמפרטת את סוגי הפעילות ואת תכיפות כל פעולה, לדוגמא: שירותים פעמיים ביום, רצפה פעם ביום ומדרגות כל יומיים.

שירותי ניקיון

שירותי ניקיון משרדים בפתח תקווה כוללים בין היתר גם שירות פוליש מקצועי, ניקיון חלונות, שטיפת רצפות ושטיחים, ניקיון שירותים (כולל מלאי של ניר וסבון) ניקיון חדר מדרגות ומעליות. את מלאכת הסרת האבק אנו מבצעים בעדינות ובשמירה על ציוד מחשוב עדין. היוועצו עם נציגינו גם בנוגע לשירותי ההדברה והריסוס השונים שאנו מציעים.

לפני שאתם בוחרים בחברת שירותי הניקיון המועדפת דאגו לאסוף מידע מהמשרדים בבניינכם ולקבל חוות דעת בנוגע לשירות הניקיון שהם מקבלים. אנו בטוחים כי תמצאו שחברת "קלינר" היא אחת החברות הבולטות והמקצועית שישנן, ובעזרת צוות מקצועי ואמין מטפלת בכל הנוגע לשרותי הניקיון השונים ומאפשרת לכם לעבוד בראש שקט.

נשמח לעמוד לשרותכם בעל עת ובכל שאלה. צרו איתנו קשר בשיחת צ'אט עם נציג מטעמנו או בשיחת טלפון ישירות למוקד הטלפוני שלנו. כל הצעת ייעול ושיפור יתקבלו בברכה ויטופלו באופן מיידי.