חברת ניקיון משרדים בתל אביב

תל אביב היא עיר המציעה מגוון עצום של אפשרויות כשמדובר על הזדמנויות עסקיות. בעלי עסק רבים ממקמים את עצמם בתל אביב על מנת להיחשף לתחרויות שונות, ליצור קשרים עסקיים ולעבוד בסמיכות ללקוחותיהם.

המיקום המרכזי של העיר מאפשר גם לעובדים שגרים מחוץ לעיר להגיע למקום עבודתם בתל אביב מדי בוקר. התחבורה הציבורית והסמיכות למקומות מסחר נוספים מעמידים את תל אביב כעיר המובילה בעולם העסקים.

משרדים רבים בעיר תרים אחר חברות ניקיון משרדים בתל אביב שהינן מקצועיות ואמינות. אנו מציעים לכם מבחר רב של שירותי ניקיון והבטחה כי העבודה תתבצע בסטנדרטים הכי גבוהים. בעזרת צוות מיומן ואחראי אנו נדאג כי משרדכם יקבל מראה חיצוני מבריק ומזמין.

כל בעל עסק מודע ומכיר בחשיבות החזות החיצונית של משרדו. לא משנה כמה הפעילות העסקית מצליחה, משרד שאינו שומר על מראה נקי מסודר והיגייני, עלול להשפיע משמעותית על הצלחת החברה.

לקוח שנכנס למשרד שמקפיד לשמור ולטפל בניקיון וסדר, מקבל תחושה של ביטחון ויודע שהוא נכנס לעסק רציני. לא פחות חשוב מזה, שמירה וטיפול בניקיון המשרד מאפשרים לעובדי המשרד להסתובב בהרגשה טובה ואף להגיע לתפוקה יותר גדולה.

שירותי ניקיון

בפגישה אישית עם נציג מטעמנו נוכל לקבוע יחד את מסגרת העבודה: שעות ההגעה (ניקיון משרדים בבוקר או בערב וכמות כוח האדם שיוקצב למשימה. כמו כן, נפרט את מטלות הניקיון הדרושות ואת כמות הפעמים שנדרש לבצע אותן, למשל, ניקיון שירותים 3 פעמים ביום, ניקיון מטבחון פעמיים ביום ושטיפת רצפה בסוף היום.

אנו מציעים מגוון רחב של שירותי ניקיון משרדים בתל אביב, כגון: ניקיון שטיחים וחלונות, ניקוי רצפות ומעליות, ריקון פחים, הסרת אבק ממכשור עדין כגון- מצגי מחשב, מסכי פלזמות ועוד. בנוסף, אני מספקים גם שירותי פוליש לרצפה ושירותי הדברה וריסוס שונים.

לפני שאתם מחליטים איזו חברה מתאימה עבור משרדכם. הקפידו לקבל חוות דעת שונות והמלצות משותפכם לבניין, ייתכן ותגלו כי החברה שעמדתם לסגור איתה אינה מקצועית כפי שחשבתם או במקרה הטוב תוכלו להגיע להסכם של השכרת שירותי ניקיון משותף לשני המשרדים ועקב כך הוזלה משמעותית בעלויות.

אנו מבטיחים לכם כי במידה ותשכילו לבחור בשירותינו, תזכו לשירות ברמה גבוהה ולתוצאות משביעי רצון.