שאיבת הצפות

הצפות הינן מקור פוטנציאלי לנזקים חמורים, ולכן הן מחייבות טיפול מיידי. הצפות הינן תופעה רווחת בליקויי בית. רוב תקלות הרטיבות בבית נובעות מליקוי בהליך האטימות, שנעשה באופן רשלני ובלתי מקצועי או בלאי טבעי של חומרי איטום שעבר זמנם. חדירת מי גשם וניקוז לקוי יוצרים רטיבות ועלולים לגרום להצפות ולנזק חמור בבניין.

על מנת לתחזק את הבניין ולשמור על ערכו, חשוב לדעת לפנות לחברה מקצועית ומיומנת על מנת שדרך הטיפול תמזער את הנזקים ותשמר את ערך הבית, גם לאחר תקרית לא נעימה שכזו.

בניין שהוזנח ולא ניתן לו הטיפול הראוי לאחר בעיית הצפה, עלולים להופיע בו כתמי עובש ופטריות שבין היתר מסכנים בריאותית את דיירי הבית או עובדי המשרד.

רצפות שניזוקו מהצפה דורשים טיפול אישי וממוקד. כל סוג ריצוף דורש טיפול שונה ממשנהו: אם זה פרקט או סיבית, שטיח או שיש, כל אחד מהם דורש התייחסות שונה ואפשרויות שאיבה מותאמות אישי. הנזק שנגרם כתוצאה מהצפה הינו חמור דיו והזמנת שירותי שאיבה לא מקצועיים עלולה לגרום לנזק נוסף ולעלויות מרובות נוספות וחבל.

שאיבת הצפות – השירות שלנו

אנו מתמחים בין היתר בשאיבת הצפות ונותנים לכם את הפתרון המקצועי ביותר לבעיה שנוצרה, על מנת למזער את הנזקים שעלולים להיגרם לבניין. היקף הנזק יקבע בהתאם לזמן תגובת הטיפול ולאופן בו בוצעה. טיפול מיידי, מקצועי ומיומן יחסוך בצורה משמעותית בעלויות השיפוץ ושיקום המבנה לאחר הצפה.

אצלנו השאיבה מתבצעת על ידי מכונה מיוחדת ובכל רגע נתון של ביצוע השאיבה מושמת תשומת לב לכל נזק קטן שכלול להיגרם כתוצאה מכך. זהירות והקפדה מקסימאלית נעשים על ידי צוות עובדים אמין ומקצועי. שטיחים או ריהוט שנפגע עקב ההצפה, יורחק מאזור ההצפה באופן מיידי וכל פריט שהוא ישמר ויטופל בצורה קפדנית. רכוש אישי שגם הוא עלול להינזק מהצפה, יוזז הצידה מאזור הפגיעה במשנה זהירות.

ישנם גורמים רבים לבעיות הצפה לדוגמא, צינור מים שהתפוצץ או חדירת מי גשם למבנה שאינו אטום דיו. קומות קרקע יכולות להיות מוצפות עקב שיטפון שנוצרים בתשתית המים העירונים ברחוב המגורים. אינכם רוצים למצוא את עצמכם במצב של הצפה מבלי שיתנן לכם השירות הנדרש באופן ובצורה המקצועיים והמיומנים שיש. פנו אלינו ונשמח לעזור לכם בכל צרת מים שלא תיפול עליכם.

על מנת להיערך נכון ולהגן על מבנכם מנזקי ההצפות, יש לבצע בדיקות תקינות תקופתיות למערכת המים והביוב בביתכם או במשרדכם ולוודא שצינורות הביוב תמיד תקינים ומתוקנים היטב כל הזמן. רצוי מידי פעם לנקות את הביוב או להיעזר בשירותיו של איש מקצוע שיעשה זאת עבורכם.

זכרו במידה ויש לכם ביטוח דירה, כל חברות הביטוח דואגות לכסות את העלויות הכרוכות בתיקון הנזקים. הקפידו לבדוק זאת בעת בחירת חברת הביטוח וסגירת הפוליסה לבניינכם.