חברת ניקיון משרדים בחיפה

חיפה היא עיר יפיפייה עם נופים מרהיבים וים פרוש לפניה. בעל עסק שבוחר לפתוח את משרדיו בחיפה יודע להכיר בחזקות שלה ונהנה משפע של תרבויות והזדמנויות עסקיות. בחיפה מוקמים היום עשרות עסקים חדשים כל חודש ובנייני משרדים נבנים מדרומה ועד צפונה. הביקוש אחר נדל"ן עסקי בחיפה גודל משמעותית משנה לשנה.

אם הינך בעל משרד בעיר חיפה ואתה מחפש אחר חברת ניקיון משרדים בחיפה מקצועית וותיקה אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר. אנו בצלול מבטיחים לך כי תזכה לשירות אדיב ואמין, לצוות מקצועי ומיומן והכי חשוב לתוצאה משביעת רצון ומתגמלת.

הצורך במשרד נקי ומוסדר הוא צורך עסקי לכל דבר. לקוח שמגיע לפגישה במשרד שאינו טורח להקפיד על חזות ייצוגית נקייה והיגיינית יכול להתרשם לרעה ולחשוב כי מדובר בעסק לא מקצועי. מאידך, לקוח שנכנס ומקבלים את פניו שטיח נקי, ריח נעים ושירותים נקיים מייד יחשוב כי מדובר בעסק רציני שמבין עניין. לא פחות חשוב מזה, שמירה והקפדה על רמת סדר וניקיון במשרדיכם גורמת לתחושה טובה אצל העובדים ומחקרים רבים מראים כי היא אף מעלה משמעותית את הספקי העבודה.

שירותי הניקיון שלנו

בחברת צלול מספקים שירותי ניקיון מקיפים הכוללים- שטיפת קצפות וניקיון שטיחים, שטיפה וניקיון של חדרי המדרגות והמעליות, ניקיון חלונות, ריקון פחים והסרת אבק גם ממכשור עדין כגון- מצגי מחשב, מסכי פלזמות וטלפונים. בנוסף, אני מספקים שירות של פוליש והדברה מסוגים שונים.

בפגישה משותפת של נציג מחברת צלול ונציג מחברתכם, נקבע יחד את תנאי השירות ונכין רשימה של מטלות הניקיון הנדרשות למשרדכם. נחליט על שעות ההגעה שנוחות לכם והאם יש צורך לאייש איש צוות קבוע לאורך כל שעות העבודה. אנו מבטיחים כי נדאג להתאים לכם חבילה אישית שנותנת מענה לכל צרכיכם ונסגור יחד על הצעת מחיר הוגנת ונוחה לשני הצדדים.

גם לאחר סגירת העסקה יעמוד לרשותכם צוות זמין ונגיש לכל שאלה ואנו נשמח לקבל מכם חוות דעת על מנת לשפר ולייעל ולהגיע לתוצאה משביעת רצון ומספקת עבור כל לקוחותינו.