חברת ניקיון משרדים בירושלים

ירושלים הוא מקום מעורר השראה לאנשים מכל העולם – עירוב של צבעים, תרבויות ודתות שונות והרבה הזדמנויות עסקיות. ירושלים גדלה, מתפתחת וצוברת תאוצה גם בנושא תעסוקה. בירושלים ישנם אזורים שונים שמתפתחים לאזורי מסחר ועסקים מובהקים ומקבלים חזות ופנים של אזור יוקרתי וחדשני לצד יופייה העתיק של העיר. בנייני משרדים נבנים ומתפתחים לאורכה ורוחבה והצורך בעובדים וספקי שירותים שונים גדל יחד איתם.

חברת "צלול, מציעה לכם שירותי ניקיון בסטנדרטים הכי גבוהים ומאפשרת לכם ליהנות ממגוון שירותי ניקיון כגון- ניקוי חלונות, שטיפת רצפות וניקוי שטיחים, ניקיון חדר המדרגות והשירותים (כולל אספקת מלאי של סבון ונייר) והסרת אבק מוקפדת גם לציוד מחשוב עדין (מסכי מחשב, מסכי פלזמות, טלפונים ועוד). בנוסף אנו מספקים שירותי פוליש ושירותי הדברה מסוגים שונים.

כל בעל עסק מכיר בחשיבות מראה נקי ומזמין למשרדו. הצורך במשרד נקי ומסודר הוא צורך עסקי לכל דבר. כל לקוח שמוזמן למשרדכם יזכה להתרשם ממשרד מבריק ומוקפד שיגרום לו להרגיש מיד שמדובר בעסק רציני ואחראי. לא פחות חשוב, משרד נקי ומסודר גורם מיד להרגשה טובה של עובדי המשרד ומלבד יצירת התגייסות מצדו על מנת לשמר את המקום בצורה נקייה, ישנם מחקרים המוכיחים כי זה תורם משמעותית לתפוקה בעבודה.

שירותי הניקיון שלנו

חברת "צלול" ידועה במתן שירות מקצועי, אדיב ואמין. חברת "צלול הינה ותיקה ומנוסה בתחום שירותי ניקיון משרדים בירושלים ובאזורים נוספים בישראל. ברשימת לקוחותיה ניתן למצוא חברות גדולות ונחשבות. בעזרת צוות מיומון שמוכשר על ידנו אנו מבטיחים לכם מתן מענה לכל צרכיכם ורמת ביצוע גבוהה ומקצועית.

ביחד עם נציג מחברתכם, נבנה עבורכם את החבילה האישית המותאמת לכל דרישות הניקיון במשרדכם. נפרט יחד את רשימת המטלות ונקבע שעות הגעה של צוות העובדים ואת תכיפות הביצוע של כל מטלה, לדוגמא: ניקיון שירותים פעמיים ביום, ניקיון מטבח פעם ביום ושטיפת רצפות בסוף היום. נשב יחד ונגיע להצעת מחיר הוגנת ונוחה לשני הצדדים.

חשוב לדעת כי גם אחרי סגירת העסקה עומדים לשרותיכם נציגים מטעמנו ואנו נשמח לקבל מכם כל חוות דעת מקצועית בנוגע לאופן השירות ולתוצאה הסופית.