חברת ניקיון משרדים בקרית עתידים

קרית עתידים היא אחד מאזורי התעשיה החדשים והמבוקשים בארץ. קרית עתידים ממקומות בתל אביב ונושקת לאזורי תעשיה גדולים נוספים. בסביבתה שכונות מגורים, מקומות פנאי ובילוי וסניפי שירות שונים. האזור כולו מספק אפשרויות תעסוקה ותחבורה ציבורית נוחה ונגישה.

בעלי משרדים רבים השוכרים את משרדיהם בקרית עתידים מרוויחים מתחם רחב ויוקרתי להנאתם. העיצוב והחדשנות של בנייני המשרדים בקרית עתידים משווה חזות חיצונית ומכובדת.

בעלי המשרדים השונים מבינים את חשיבות ההקפדה על מראה משרד נקי ומסודר ובודקים את האלטרנטיבות שישנן בקרב ספקי השירות.

ניקיון משרדים בקרית עתידים

חברות שירותי ניקיון רבות מציעות את שירותיהם למשרדים השונים. אנו חברה המתמחה כבר למעלה מ-15 שנה בשירותי ניקיון משרדים בקרית עתידים ובכל הארץ. יש בידנו את ההבנה והניסיון על מנת לאפשר לכם להיות בראש שקט בכל הנוגע לניקיון משרדיכם.

בפגישה עם נציג מטעמנו נפרט יחד את רשימת המטלות הנדרשת וצרכי המשרד השונים, ונתאים לכם חבילה אישית שתענה על כל דרישותיכם. נקבע ביחד את שעות הגעת הצוות ובמידה הצורך נדאג לאייש איש צוות קבוע שישהה במשרד במהלך כל שעות העבודה.

שירותי הניקיון

שירותי הניקיון שאנו מספקים כוללים בין היתר- ניקיון חדר המדרגות והמעליות, ניקיון השירותים והמטבח, ריקון הפחים ושטיפת הריצפה. אנו מציעים גם שירותי ניקיון של החלונות, השטיחים ושירות פוליש מקצועי ואיכותי שיקנה למשרדכם מראה מבריק ומצוחצח.

את מלאכת הסרת האבק אנו עושים בזהירות ועם רגישות מקסימאלית בעיקר כשזה מגיע להסרת אבק מציוד מיחשוב עדין כגון- מסכי פלזמות, מסכי מחשב וטלפונים חכמים. אנו מקפידים להשתמש בחומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לסביבה.

על מנת לוודא כי בחרתם בחברת הניקיון המתאימה ביותר, איספו מידע וחיקרו אודות חברות הניקיון השונות. היוועצו עם משרדים נוספים בבניינכם וקבלו חוות דעת בנוגע לחברות שעימם הם עובדים. אנו בטוחים כי תמצאו כי החברה ידועה באיכות השירות ובמתן תוצאות סופיות משביעות רצון ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

אנו משקיעין מאמצים רבים על מנת לקבל כל פניה מצד לקוחותינו. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל שאלה או הצעה לייעול ושיפור השירות. אנו נגישים וזמינים עבורכם במרחק שיחת טלפון או בצ'ט אישי עם נציגינו.