חברת ניקיון משרדים ברמת השרון

אזור השרון ורמת השרון בפרט, הפכו להיות אזורים מבוקשים ואטרקטיביים לבעלי משרדים. עסקים רבים מחפשים להתמקם בתוככי העיר ולאפשר לעובדיהם נוחות ונגישות בדרכי ההגעה.

בהסתמך על צמיחת הנדל"ן הכללי באזור ובהרחבת אזורי המגורים, רמת השרון היא בהחלט פתרון הולם וראוי לכל בעל עסק שרוצה לפתוח את אפשרויות התעסוקה שלו גם לתושבים שגרים בפריפריות ולא בהכרח במרכז.

אזורי המשרדים והמסחר ברמת השרון מאפשרים בנוסף לקלות בהגעה, גם היצע בשירותים שונים ובמרכזי קניות ואוכל שנבנים בסמוך ומהווים שיקול מרכזי בבחירת מיקום המשרד.

ניקיון משרדים ברמת השרון

נותני שירות רבים מציעים את עזרתם לבעלי העסקים ונוצרת תחרות גדולה ביניהם, בין היתר גם בשירותי ניקיון משרדים ברמת השרון. אנו, חברת "צלול" ותיקים בתחום ומתמחים במתן שירות מקצועי ואמין ללקחותינו. אנו מבטיחים לכם שירות אדיב ומקצועי ותוצאות סופיות בסטנדרטים הכי גבוהים.

כל בעל עסק רציני יודע כי המראה והחזות החיצונית של משרדו הינם שיקול מכריע בהצלחת העסק. ההתרשמות הראשונית של כל מבקר במשרדכם, לרבות לקוחותיכם, היא קריטית ומשמעותית מאוד. לקוח שזוכה להיכנס למשרד נקי ומסודר מיד מרגיש בטוח ומקבל תחושה מרגיעה ומזמינה. בנוסף, משרד ששומר באופן שוטף על ניקיון וסדר, משרה אווירה נעימה גם לעובדיו ומחקרים רבים הוכיחו כי הוא אף תורם לתפוקת העובד.

התאמת שירותי הניקיון

בפגישה אישית עם נציג מטעמנו, אנו נבנה יחד את החבילה המותאמת לצרכיכם המשרדיים ונלמד להכיר את מטלות הניקיון שלכם לעומק. נקבע את אופן תכיפות המטלות, לדוגמא האם יש צורך לנקות את השירותים פעמיים ביום ואת המטבחון רק פעם ביום, או מה הן השעות הנוחות שבהן ניתן לבצע את העבודה. נבחן גם אפשרות של איוש איש צוות קבוע שישהה במשרדכם במהלך כל שעות הפעילות וידאג לנקותו ולסדרו עם עזיבת כל העובדים.

שירותי הניקיון שלו כוללים- ניקיון חדר המדרגות והמעליות, ניקיון החלונות, שטיפת רצפות ושטיחים לרבות שירותי פוליש מקצועיים והסרת אבק גם ממקומות עדינים, כגון מסכי מחשב, טלפונים חכמים, עכברי מחשב ומסכי פלזמה. בנוסף, אנו מספקים שירות וייעוץ בנושאי הדברה וריסוס שונים.