חברת ניקיון משרדים ברעננה

בעשור האחרון, אזורי התעשייה והמסחר ברעננה הפכו להיות מוקד עלייה לחברות וארגונים שונים. התפתחות היישובים בשרון והרחבות נדל"ן המגורים גרמו לעסקים רבים לבחור באזור השרון כאזור מועדף לאפשרויות תעסוקה.

עקב ריבוי החברות והצמיחה בכמות בנייני המשרדים, עלה וגדל הצורך בספקי שירות שונים ונוצרה תחרות רבה בין בעלי העסקים באזור על ספקי השירות. אזור זה הפך להיות אזור מרכזי וחשוב בעולם העסקים וחזות המשרדים הממוקמים שם הינה חזות עסקית ויוקרתית.

ניקיון משרדים

על מנת לאפשר למשרדכם מראה נקי ומזמין יש צורך לבחור בחברת שירותי ניקיון משרדים מוכרת וותיקה בתחום. אנו, חברת "צלול" מתמחים בניקיון משרדים ברעננה וברחבי הארץ, ומבטיחים לכם פתרון לכל בעיות הסדר והניקיון תוך כדי מתן שירות מקצועי ואמין. אנו מספקים שירות לכל רחבי הארץ וניסיון של למעלה מ- 15 שנה בתחום.

שירותי הניקיון שלנו

בעזרת צוות מיומון המוכשר על ידינו אנו מבצעים את פעולות הניקיון בסטנדרטים הכי גבוהים ונותנים ללקוחותינו ראש שקט להמשיך ולהתעסק בעבודתם. בפגישה אישית עם נציג מטעמנו נבנה ביחד חבילה המותאמת אישית לצרכיכם, נכין ביחד רשימת מטלות ניקיון מפורטת ונקבע את השעות הנוחות ביותר עבורכם לספק את השירותים השונים.

יש באפשרותנו גם לדאוג לאיוש איש צוות קבוע לאורך כל שעות העבודה. נקבע את תכיפות הפעמים של כל מטלה לדוגמא, ניקיון שירותים שלוש פעמים ביום (כולל מלאי נייר וסבון), ניקיון מטבחון פעמיים ביום ושטיפת רצפה פעם ביום. בנוסף, אנו מספקים גם שירות פוליש מקצועי שיגרום למשרד לשמור על מראה מבריק ויוקרתי לאורך זמן.

שירותי הניקיון שאנו מספקים כוללים בין היתר- ניקיון שטיחים ושטיפת רצפות, ניקיון שטיפה של חדרי המדרגות והמעליות, ניקיון חלונות והסרת אבק משולחנות משרדיים ומציוד מחשוב עדין לרבות מסכי מחשב, מסכי פלזמה, עכברי מחשב וטלפונים. בנוסף אנו מציעים ללקוחותינו גם שירותי הדבר וריסוס שונים.

נשמח לשמוע כל הצעה לייעול ושיפור ולשמוע אם אתם שבעי רצון מהשירות ומהתוצאה הסופית ולכן חשוב שתדעו שנציג מטעמנו עומד לרשותכם בכל עת גם לאחר סגירת העסקה. אנו פה כדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולאפשר לכם ראש שקט בכל הנוגע לניקיון משרדכם.