חברת ניקיון משרדים באור יהודה

במרחק של קילומטרים בודדים מתל אביב, וסמוך לנמל התעופה בן גוריון, נמצאת אור יהודה. עיר זו הוקמה ב-1949, אך רק כחמישה עשורים לאחר מכן החלה להתפתח במימדי ענק. שכונות מגורים חדשות נבנו להן יש מאין, ומספר המשרדים, בתי העסק והחנויות שנפתחו בתחומה נמצא במגמת עלייה.

כל בעל עסק המחזיק משרד באור יהודה, כמו גם בכל אזור אחר על מפת ישראל, יודע בוודאי שזהו אחד מכרטיסי הביקור המובהקים ביותר שלו. לכן, לא מפתיעים המאמצים בשמירה על מראה משרד אטרקטיבי, מרשים ונקי בכל קנה מידה. הבעיה היא שללא חברות ניקיון מקצועיות, עלולים המאמצים האלה להעלות חרס, ולפגוע בתדמית של המשרד כולו.

שירותי ניקיון באור יהודה

מרבית בתי העסק יודעים דבר פשוט אחד: אם הם מעוניינים לשמור על משרד נקי, בשגרה השוטפת אך גם לאורך זמן, עליהם לסמוך על חברות הניקיון המקצועיות. זאת, במיוחד על רקע העובדה שבהיעדרן, עלול הניקיון ליפול אל בין הכיסאות: העובדים שוקעים בשגרת העבודה, וחלוקת התפקידים ביחס לניקיון אינה ברורה, או אפילו אינה מתבצעת כלל וכלל. גם העובדה שמשרדים עמוסים מאד בפעילות מגבירה את פוטנציאל הלכלוך.

חשוב להדגיש שאין בנמצא נוסחה חד משמעית של ניקיון ביחס למשרדים, ובכל אחד מהמקרים התמונה משתנה על פי מאפייני המשרד, עומס הפעילות בו ואינספור היבטים אחרים. ובכל זאת, ברור שהניקיון, כשהוא נעשה על ידי חברה מקצועית בתחום, יכלול בתוכו התייחסות ניכרת למרצפות, לחלונות ולמוצרי החשמל, וכן פעולות דוגמת שטיפת רצפות, ניקוי חלונות,  טיהור אוויר או ריקון פחים. הכל, על מנת שהעובדים יוכלו להגיע, בתחילתו של יום העבודה, למשרד מצוחצח ונעים.

אגב, מהסיבה הזו מרבית העסקים בוחרים שחברות הניקיון יבצעו אותו בשעות הערב, מעבר לשעות הפעילות של המשרד, מה שלרוב מצריך הבאת מפתח לעובדי הניקיון הספציפיים.

בנקודה הזו, אנו נכנסים מעט לעובי הקורה, ומדברים על היבט משמעותי אחר בבחירת חברת ניקיון: האיכות שלה.

לבעל המשרד אין ברירה אלא לבחור בחברה מהשורה הראשונה, שנעזרת בכוח אדם מקצועי ומיומן ובחומרי ניקיון איכותיים, ורצוי כזו שמחזיקה בניסיון רב שנים בתחום. החדשות הטובות הן שהחברה שלנו עונה על הסטנדרטיים האלה בדיוק, ולוקחת את הניקיון לרמת המומחיות הגבוהה ביותר.

אנחנו מעניקים דגש ניכר לביצוע כל משימת ניקיון בהתאם ללוח הזמנים שנקבע מראש, בתיאום עם הלקוח, ובכל המקרים ללא חריגה ממנו, לו הקטנה ביותר. אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו לכל אורך הדרך, ונמצאים שם עבורם בכל רגע נתון. השירות שלנו הוא אדיב, מקצועי וניתן סביב השעון.

באם אתם מעוניינים לשמוע עוד על שירותי הניקיון שאנו מציעים באור יהודה או בסביבה הקרובה, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר בהקדם האפשרי. נשמח להציע לכם הצעת מחיר אטרקטיבי, זולה בעשרות מונים מהצעות של חברות מתחרות אחרות.